Zpět na začátek

PATRON DK

PAVEL ŠOTOLA
Patronem Duhového křídla je pan Pavel Šotola

Organizátoři akce

Partneři akce

 

Vážení přátelé,

co nejsrdečněji zveme na slavnostní předávání cen Duhové křídlo 2021, které se koná dne 22. 9. 2021 od 15:00 hodin v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách

Program slavnostního odpoledne a další informace jsou uvedeny v pozvánce.

 

V souvislosti s opatřeními, souvisejícími s onemocněním Covid-19, která jsou nastavena pro pořádání kulturních akcí, si dovolujeme upozornit na nutnost dodržet potřebná hygienická pravidla.

 

Podmínkou účasti na výše vedené akci je skutečnost, že každý účastník při vstupu do objektu kulturního domu Fabrika prokáže a předloží svoji bezinfekčnost na Covid – 19.

A to buď potvrzením o prodělaném očkování a uplynutí 14 dní od druhé dávky očkováníu jednodávkové vakcíny 14 dní od očkování, nebo prokáže, že prodělal Covid – 19 v posledních 6 měsících, případně předloží potvrzení odborného pracoviště o negativním testu na Covid – 19, které není starší než 48 hodin. Testování na místě nebude zajištěno.

Zároveň upozorňujeme na povinnost ochrany dýchacích cest (nosu a úst) vlastním respirátorem či rouškou, a to po dobu celé akce. Výjimka je možná jen po dobu konzumace nápojů a občerstvení, či při uměleckém výstupu.

 

V návaznosti na výše uvedené informace, prosíme o potvrzení účasti s uvedením počtu míst k rezervaci na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to obratem, nejdéle však do 15. 9. 2021.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: Lenka Skokanová-736 751 202, Edita Moučková-727 942 327. Děkujeme.